|
|
|
| Osnovne karakterisitike | Dimenzije | Priključenje |
| Osnovne karakterisitke |
| Dimenzije: | 80x197mm |
| Materijal: | Stainless steel jacket, copper coil |
| Cooling: | Air cooling mode |
| Napajanje: | Optional GX16 waterproof air plug |
| Snaga: | 1.5KW |
| Napon: | 220V |
| Struja: | 8A |
| Učestanost: | 0-400Hz |
| Brzina: | 0-24000rpm |
| Premašaj po isključenju: | 0.003-0.005mm |
| Back To Top▲ | |
| Dimenzije |
![]() |
| Gore▲ |
| Priključenje |
|
| Gore▲ |