|
|
|
| Basic parameters | Dimensions | Wiring |
| Basic parameters |
| Size: | 80x220mm |
| Materijal: | Nerđajuči čelik |
| Hlađenje: | vodom |
| Snaga: | 2,2KW |
| Napon: | 220V |
| Struja: | 10A |
| Učestanost: | 0-400Hz |
| Brzina: | 0-24000rpm |
| Premašaj kod zaustavljanja: | manje od 0.01mm |
| Back To Top▲ | |
|
|
| Back To Top▲ |
|
|
| Back To Top▲ |