|
|
|
| Basic parameters | Dimensions | Wiring |
| Basic parameters |
| Size: | 100x233mm |
| Material: | Stainless steel jacket, copper coil |
| Cooling: | Air cooling mode |
| Power Interface: | Optional GX16 waterproof air plug |
| Power: | 3KW |
| Voltage: | 220V |
| Current: | 10A |
| Frequency: | 0-400Hz |
| Speed: | 0-24000rpm |
| Runout Off: | 0.003-0.005mm |
| Back To Top▲ | |
|
|
| Back To Top▲ |
|
|
| Back To Top▲ |