|
|
|
| Basic parameters | Dimensions | Wiring |
| Basic parameters |
| Size: | 100x220mm |
| Material: | Stainless steel |
| Cooling: | Water cooling mode |
| Power: | 3KW |
| Voltage: | 220V |
| Current: | 15A |
| Frequency: | 0-400Hz |
| Speed: | 0-24000rpm |
| Runout Off: | less than 0.01mm |
| Back To Top▲ | |
|
|
| Back To Top▲ |
|
|
| Back To Top▲ |